ZYJC 1/3Pcs Малку Крава Figurine Дома Декор Модел Мали Milch Млеко Крава Статуа Малку Figurine Занаети Украс(1)

ZYJC 1/3Pcs Малку Крава Figurine Дома Декор Модел Мали Milch Млеко Крава Статуа Малку Figurine Занаети Украс(1)

Залиха
DEN 1027.20
Износ:

Материјал : Смола.Совршен за Градина Декорација Статуа, Езерцето декорација, биро декорација украс.Слатки животни, реални форми и парична казна изработка се од суштинско значење за DIY микро-пејсаж.Симпатична животно градинарство реквизити, погоден за мали декоративни градинарството.Пакување листа : 1/3pcs x Крава Figurine.Пакување листа : 1/3pcs x Крава Figurine Quantity : 1/3pcs Color : Како на Сл.Материјал : Смола.Големина : Како На Сл.

Декларирани својства

Најдобри предлози