Scrapping Плоча, Gua Ша Одбор Удобен Зафат Исчезнат Темни Кругови на Кожата Зацврстување Лесни за Патување за Очи

Scrapping Плоча, Gua Ша Одбор Удобен Зафат Исчезнат Темни Кругови на Кожата Зацврстување Лесни за Патување за

Залиха
DEN 292.56
Износ:

Удобен Зафат : Едноставен и модерен изглед, исклучителен дизајн, умерена дебелина, удобен зафат.Преносни : Погоден за различни сценарија, мали изглед, лесно да се носат, со повеќе функции, лесно да се ослободат од телото болка.Мулти функција : Тркалезната и мазна, нежна и не се намалува на кожата, со различни функции, правилна употреба може да се ублажи и да се реши многу проблеми на телото.Широк Спектар на Апликации : Gua Ша одбор може да се користи на вратот, рацете, нозете и грбот за да се намали телесната болка и замор.Природни Jade : Gua Ша одбор е направен од природни жад, против стареење, анти навремено, смалување на темни кругови, подобрување на здравјето на кожата.

Декларирани својства

Најдобри предлози