BodyJ4You 156PC Тело Пирсинг Комплет Aftercare Јојоба Масло, Восок 14G 16G Стомак Прстен Јазик Tragus Случаен Микс Накит

BodyJ4You 156PC Тело Пирсинг Комплет Aftercare Јојоба Масло, Восок 14G 16G Стомак Прстен Јазик Tragus Случаен

Залиха
DEN 767.52
Износ:

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 156 Парчиња Професионални Комплет Вклучува Сè што Ви Треба за Лицето, Уво и Телото Пирсинг (14 G, 16 G) и 1 Шише (5ml (0.17 fl мл)) на Маслото од Јојоба. 20 Парчиња на Роуз Goldtone Основните Накит и 120 Парчиња на СЛУЧАЕН Накит.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.УПОТРЕБА : Папокот, Labret, Веѓа, Tragus, Брадавица, Усна, Септумот, ' Рскавицата, Хеликс, Daith, Јазикот.Печати на враќање превозот етикета.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Започнете со Масажа Мала Количина на Масло врз Увото Лобус и Потоа Полека ја Вметнете Мали Крајот на Коси.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 156 Парчиња Професионални Комплет Вклучува Сè што Ви Треба за Лицето, Уво и Телото Пирсинг (14 G, 16 G).Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.НАКИТ (140 Count) : Топката Затворање Прстени (BCR) 14 G, 16 G.Сите Предмети Се 100% Користење на Етилен Оксид (ЕМ) Гас.АЛАТКИ : 10 Пирсинг Игли (14 G, 16 G), 2 Расположливиот Пирсинг Стеги, 2 Црна Латекс Ракавици и 2 Алкохол Влошки.Печати на враќање превозот етикета.Кружни Потковица Barbells (CBR) 14 G,16 G.Да обрнат Внимание на тоа Како се Чувствувате, што се Протега не Треба да биде Болно.Студија Покажува дека Масло забрзува Рана Затворање и го Стимулира Синтеза на Колаген.

Декларирани својства

Најдобри предлози