chaqlin Обичај Заштитник Шик Стил Пред столче Опфаќа збир на 2, Целиот Заштита на Седиште, Автомобил Пред Седиште Перница за домашни Миленици Работи Салата Симпатична ?

chaqlin Обичај Заштитник Шик Стил Пред столче Опфаќа збир на 2, Целиот Заштита на Седиште, Автомобил Пред Седиште

Залиха
DEN 344.88
Износ:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА2 ПАКЕТ пред седиштето капак,кои се направени од издржлив дише s,камиони и комбиња. Брза И Лесна Инсталација На Повеќето Автомобил, еластична лента со куките на дното на седиштето. Пакет : Вклучувајќи 2 пакет пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози