Dollandd Плажа Ранец Невидливи Половината Торбичка Половината Fanny Пакет за Водење на Туристички Активности на Отворено Mountaineering,3.35 inch55

Dollandd Плажа Ранец Невидливи Половината Торбичка Половината Fanny Пакет за Водење на Туристички Активности

Залиха
DEN 2217.60
Износ:

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Крпа.Производ Големина : Должина 3.35 инчен Висина 2.99 инчен Грешка за 0.39 инч.Удобен и лесен за трчање, пешачење, возење велосипед, велосипед, риболов, кампување, референци, патува и други отворено спорт.Примена : погоден за сите активности на отворено како што се трчање, обука, џогирање, пешачење, патување, возење велосипед, фитнес или во градината.Плажа Ранец Невидливи Половината Торбичка Половината Fanny Пакет за Водење на Туристички Активности на Отворено Mountaineering Material : Cloth Color : Black Size(Приближно) : Единица Мерка(Инчи) : 6.89 инчен*76 : Должина 6.89 инчен Висина 2.99 инчен Грешка за 0.39 инч.6.10 инчен*76 : 6.10 инчи во должина, 2.99 инчен во висина, грешка од околу 0.39 инч.4.92 инчен*76 : Должина 4.92 инчен висина 2.99 инчен грешка за 0.39 инч.3.35 инчен*55 : Должина 3.35 инчен Висина 2.17 инчен Грешка за 0.39 инч.Answer : ___________________________ Note : Забелешка : Сликата е Референца и е Релативно САМО.На Сликата Може да Покажуваат Мали Разлики На Вистинскиот Објект во Големината,Бојата и Texture Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет вклучуваат:1 компјутер.

Декларирани својства

Најдобри предлози