YMXDHZ Професионални Мажи Електрични Коса Clipper 6 во 1 Мултифункционален Коса Машина Машина за Полнење на Косата Тример за Брада Носот, Ушите

YMXDHZ Професионални Мажи Електрични Коса Clipper 6 во 1 Мултифункционален Коса Машина Машина за Полнење на

Залиха
DEN 2654.64
Износ:

Материјал : 100% Високо Квалитетна ABS & Нерѓосувачки Челик.Карактеристики : 6 Во 1 / Мултифункционален / Брзо Полнење / Долга Работа Пат / Лесна За Ракување / Лесно Да се Чисти / Ниско ниво на Бучава / 6 x Различни функции Машина Главата.Мултифункционален : 6 Во 1,6 x Различни функции Машина Главата За Коса / Брада / Носот / Уши / Underarms / Веѓа Итн.Батерија Тип : Високи Перформанси / Висок Капацитет Литиум Батерија. 2 Часа, Време На Полнење,Континуирана Работа 120 Минути.Производ Description1.Име На Производ : Мажите Електрични Коса Clipper2.Материјал : 100% Високо Квалитетна ABS & Нерѓосувачки Steel3.Карактеристики : 6 Во 1 / Мултифункционален / Брзо Полнење / Долга Работа Пат / Лесна За Ракување / Лесно Да се Чисти / Ниско ниво на Бучава / 6 x Различни функции Машина Глава 4.Адаптер Intput Напон : Компатибилен Со Глобалната Напон (110-240 V)5.Излез Спецификации : DC 5 V,1 A,5 W6.Мултифункционален : 6 Во 1,6 x Различни функции Машина Главата За Коса / Брада / Носот / Уши / Underarms / Веѓа Итн.7.Батерија Тип : Високи Перформанси / Висок Капацитет Литиум Батерија.8.Брзо Полнење : 2 Часа Полнење Time9.Долго Работата Време : Континуирана Работа 120 Minutes10.Пакет Големина : Прибл 24.5 cm x 18.5 cm x 7.5cm11.Пакет Тежина : Околу 0.65 kg Package се Вклучени : 1 x Тело(Не Inclue Машина Главата)Возрасни Деца Коса Clippers USB Полнење Со Влажно и Суво За Лице Средување на Прилози Led Дисплеј Пет Брзина на Вредноста Чешли Батерија Лесно Дома Haircutting.

Декларирани својства

Најдобри предлози