DINGZXC Sheing Количка за Складирање Кујна Подвижен Цврсто Дрво Заградата Пластични 2 Слој со Кочница Гумени Тркала,Бела,58 X 37 X 59 см

DINGZXC Sheing Количка за Складирање Кујна Подвижен Цврсто Дрво Заградата Пластични 2 Слој со Кочница Гумени

Залиха
DEN 1190.40
Износ:

Други : Ако Не ја Прими Стоката Нормално или Имате Било какви Проблеми, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Директно се Продаваат од страна на Производителот, за Поддршка на Повеќе Набавки.Лесно да се Соберат и Чиста : Може да Се Состави во 15 Минути, Едноставен и Лесен, Abs Пластика, Лесен за Чистење.Дизајн : Лесно да се Движите, 2 Тави, Овозможуваат Повеќе Товари, Guardrails, Спречување на Предмети од Паѓање, со Сопирачки.Капацитет На Носивост : 25 Кг По Слој.Материјал : Бука Стапка (Влага Доказ, Отпорни На Абење, Deodorant), Abs Пластика, Гумени Тркала.

Декларирани својства

Најдобри предлози