Tgoon Исклучителна Мултифункционален Прашка, Челик Тока со Најлон Јаже Webbing Квалитет Најлон за Прицврстување Надворешна Опрема (Црна)

Tgoon Исклучителна Мултифункционален Прашка, Челик Тока со Најлон Јаже Webbing Квалитет Најлон за Прицврстување

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Исклучителна дизајниран, совршен процесот на производство, специјален челик тока, цврсти и трајни, не е лесно да исчезнат.Мултифункционален јаже webbing усвојува високо квалитетни најлон, мека рака чувство, со абење отпор, носат и напнатоста кои се отпорни.Погоден за качување, mountaineering, отворено ранец обврзувачки.Стандарден двоен точка мултифункционален јаже, прецизно и совршено изработка, подобрување на ниво на стрес, на јаже.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мултифункционален Sling Material : Nylon Color : Black Quantity : 1 PCSUsage : Погоден за Прицврстување на Отворено Equipment Suitable Сцена : Качување, Mountaineering, Отворено Ранец Binding Weight : Прибл. 123g.

Декларирани својства

Најдобри предлози