FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor Платно Рака Замена Wristband Додаток (L Големина) 1

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor

Залиха
DEN 1958.40
Износ:

Висок квалитет на платно : оваа рака се направени од издржлив и меко платно материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.Secure connection : замена Fitbit Полнење 5 бендот доаѓа со watch претходно биле вклучени,што може да се заклучи врз вашиот види прецизно и сигурно,не грижете се за испаѓање. Идеална удобност и совршена кондиција : текстура на назад за да се спречи лизгање и да се подобри удобноста и струење; Перат ; Совршени за фитнес и активен начин на живот.Најдобрите Подароци : Овој високо квалитетен моден печатени шема бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подарок за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Со исклучок на часовници пакетот вклучува : Види рака*1.Лесна замена на : види рака може да се замени за неколку секунди секој ден за да го исклучите вашиот гардеробер, како што е прикажано на сликата.Кога го користите види нараквици, мека и мазна на допир - ќе се ослободите вашиот зглоб.(Забелешка : не за Fitbit Полнење 4/3/SE/2/1,фитнес тракер не се вклучени).Премиум Материјал : Ова полнење 5 fitbit види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Обезбеди разновидност на најпопуларните бои за жените, мажите, момчињата и девојчињата.Мулти Избори : може да се меша бои за да се носат за уникатен стил, да го персонализирате на вашите трошоци 5 види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, им даде на вашиот Fitbit Полнење 5 Фитнес Тракер нов изглед и секогаш.

Декларирани својства

Најдобри предлози