HOWGO од Суштинско значење Куче Темперамент,Чекор во Темперамент,Основните Куче Темперамент,Водоотпорен&Мирис-Доказ,Анти-Лизга,Лесно Чистење,за Сите Раси

HOWGO од Суштинско значење Куче Темперамент,Чекор во Темперамент,Основните Куче Темперамент,Водоотпорен&Мирис-Доказ,Анти-Лизга,Лесно

Залиха
DEN 263.76
Износ:

[ТРОЈНА СЛОЈ КОМПОЗИТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Различен од традиционалните 100% најлон направени се подигнат , HOYEAH подигнат добро направен од висок квалитет на најлон ткаенина обложени со напредни ПВЦ.Тоа е исклучително издржлив, лесен и удобен. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] PVC облога е доста лесно да се исчисти темперамент ,вие само треба да ги нечистотија со влажно ткиво и се чува куче родители без дамки и мириси на искористување. [ЛЕСНО NOOFF &DURAFLEX ТОКА] Ние да изберат да ги користат Duraflex Тока, што е најдобар тока целиот свет, силна структура и премиум материјалот бидете сигурни дека се подигнат никогаш нема да го отклучите себе.Брзо ослободување и брзо-тока-на ,исто така, издржлив и лесен. [ПРИЛАГОДЕНО ОДГОВАРА] Благодарение на пластичен клип и лизгачот го подигнат е лесно големина корекција за сопствени одговара.Ширината е зголемување прогресивно според различни големини, не се грижите за својата издржливост. [БЕЗБЕДНО И ПОУДОБНО] Ова не задави подигнат е специјално дизајнирани да се дистрибуираат притисок рамномерно и безбедно околу вашите кучиња' градите наместо чувствителни вратот, на тој начин спречувајќи гушење.Целосна контрола поради силна врска на здрав двојно D-прстени на искористување го прави вашиот кученце, без болка и стрес на нејзиниот врат.На темперамент, исто така, има отворено инспирирани од бои и дезени дека нема да избледи.

Декларирани својства

Најдобри предлози