MADEI Пластични Condiment Стискаш Келеш Шишиња 250ML Пластични Игла-Nosed Шише со Скала Салата Сад Мед Шише(1pcs)

MADEI Пластични Condiment Стискаш Келеш Шишиња 250ML Пластични Игла-Nosed Шише со Скала Салата Сад Мед Шише(1pcs)

Залиха
DEN 152.64
Износ:

Храната на безбедни, семејството големина стискаш шишиња : Нашата стискаш шишиња се 100% BPA-free и безбедна храна.Таа има за цел да им помогне дома готвачи се направи најдобро, без разлика дали тоа е украсување торти или складирање на сосови.Напредни течење-доказ дизајн : Не грижете се : нашата напредна дизајн го прави овој стискаш шише целосно течење-доказ.Тоа вклучува сè што ви треба да се организира вашата кујна и живот.Совет : Само сече дупка на правото големина за да се направи дебели или тенки течен проток оптимално, и наскоро ќе проток од домашна ketchup.Вашата премиум condiment стискаш шише.Тип : Стискаш Шише Шише големина : Висина : околу 180 (mm) /7.08 во Телото дијаметар : околу 49 (mm) /1.92 во Калибар : околу 30 (mm) /1.18 во Дебелина : околу 2 (mm) /0.08 во.Услуги на клиентите : Клиент признавање е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози