Адвокатско Памук, Лен Копчето 3/4 Ракав Цврст Лабава Секојдневен Т Кошула Henley Блузи

Адвокатско Памук, Лен Копчето 3/4 Ракав Цврст Лабава Секојдневен Т Кошула Henley Блузи

Залиха
DEN 316.56
Износ:

Бидејќи кинески големина е помала од НАС и ЕУ) ❤ Испорака Датум за Референца : објектот ќе биде предаден од Кина и ќе се реализира во 10 - 20 дена 1.Копче затворање. ❤Ве молиме да обрнете внимание за да мерка на големината на табелата во сликата и внимателно да го изберете големина. ❤Ве молиме одберете ја големината според големината на табелата во сликата не големина на табелата пред ставање на ред.Било каков проблем, ве Молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Погоден за сите видови на спортови, како кошарка, трчање, фитнес, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози