Emilykylie Condiment Стискаш Шише Сос Стискаш Келеш Сируп Шише Сад Фармацевт Црна

Emilykylie Condiment Стискаш Шише Сос Стискаш Келеш Сируп Шише Сад Фармацевт Црна

Залиха
DEN 1972.80
Износ:

1.Мерење ознаки : Ова шише пригоден функција мерење ознаки во ml, оз и ц. 2.Безбедна употреба : BPA free Шише доаѓа освен за лесно чистење и е машина за миење садови безбедно. 3.Применливост : Трајни, обновливи шише е одлична за масло, оцет, облекување, мирудии, сируп и десерт toppings.Единствен прилог капа останува отворена, додека да се притисне за прецизна прелива, капа прилепува затворен за тресење и лесен за складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози