uxcell Плетенка Прилагодливи Куче Подигнат Оглавник Поводник Сет, 46.1-Инчен, Зелена

uxcell Плетенка Прилагодливи Куче Подигнат Оглавник Поводник Сет, 46.1-Инчен, Зелена

Залиха
DEN 286.08
Износ:

Куче Подигнат Поводник; Подигнат Големина (Прилагодливи) : се Вклопуваат во Градите Дебелина : 22 - 36cm/8.7" -14.2",која Одговара на Вратот Дебелина : 22-36cm/8.7"-14.2".Поводник Димензии(Прибл.) : 117 x 1.0 cm/46.1" x 0.4" (Lx W);Главен Материјал : Најлон.Главната Боја : Зелена, Сребрен Тон.Тежина : 46g.Пакет Содржина : 1 x Куче Подигнат Поводник.

Декларирани својства

Најдобри предлози