Природни Поспан Печ 12PC Печ Билни Печ Природни Спиење помош Природни Спиење Печ ви помага да заспие побрзо (црна)

Природни Поспан Печ 12PC Печ Билни Печ Природни Спиење помош Природни Спиење Печ ви помага да заспие побрзо

Залиха
DEN 107.52
Износ:

Ви помага да заспие побрзо и полесно.Го подобрува квалитетот на спиење - станување да се ревитализираат.Истекот : печ е валиден за 3 години почнувајќи од датата на производство (исто така, испечатени на кутијата).Складирање : Запечатени, да се чува на суво и ладно место како медицина кабинети или плакари.Никогаш место во внатрешноста на фрижидерот како закрпи може да се навлажни.Предупредување : Овој производ не е замена за медицината пропишано од страна на вашиот медицинска сестра.Не за бременост, доење и доенчиња.Секогаш прашајте го советува од вашата сестра, пред да го користите овој производ.Мерки на претпазливост : Пред лепење на далноводи, направи тест во прв план.Стап мал дел од печ на раката на корисникот за 10-15 минути.печ движат и да чекаат за 2 часа и ги набљудуваат кожата, црвенило, иритација или осип.НЕ КОРИСТИТЕ ако симптомите се појавуваат, но не фрли далеку.НЕ КОРИСТИТЕ ако сте ДИЈАБЕТИЧНА или алергични на некоја од состојките mentioned Package вклучува.12 PC Спиење печ.

Декларирани својства

Најдобри предлози