Ноќта на вештерките Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, Целосна Вежба Дијамант Уметнички Колекции 15.8 x 11,8 во Мачка Глувчето и Тиква Месечината Дијамант Слик?

Ноќта на вештерките Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, Целосна Вежба Дијамант Уметнички Колекции 15.8

Залиха
DEN 215.52
Износ:

декорација на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или било место што сакате да одговара на различни декорација стилови; во исто време, дијамант сликарство колекции за возрасните се исто така подарок избор за ноќта на Вештерките.8 x 11,8 инчи/40 x 30cm), дијамант-намалување на обоени смола монистра, сликарство глина, дијамант послужавник и сликарство пенкало за pasting смола бисери на платно, не со рамка.Ноќта на вештерките Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, Целосна Вежба Дијамант Уметнички Колекции Мачка Глувчето и Тиква Обрасци за Дома Ѕид Декорација & Подарок.Целата слика изгледа повеќе од три-димензионални и живописни, повеќе живописни и блескава.Сјајна Дијаманти : Круг дијамант сликарство колекции прави дијамант сликарство процесот полесно и го намалува фрустрација.Тоа може да ја подобри вашата рацете на способноста, да се фокусира на способноста за развивање на боја за појавување на способност и само-дисциплина и способност, се посветам само-доверба и трпение, и се подобри во влијанието на уметноста.Долгорочно Складирање : ноќ на Вештерките Дијамант сликарство колекции за возрасни користи без мирис лепило, со супер силен лепливоста, кои можат да бидат зачувани за долго време и не е лесно да падне на дијамант.Постојат 17 плоштадот делови на дијамант површината, која изгледа повеќе сјајна и не избледуваат.Секој 5 D дијамант сликарство комплет содржи сет на алатки (пен носителот и цврсти лепак) за изработка на цртежи, не треба да ги купите било која друга алатка колекции.

Декларирани својства

Најдобри предлози