FKELYI Пред столче Покрие Тропски Pugs Куче Миленичиња Печати Трајни Седло Ќебе Carseat Опфаќа 2 парчиња Поставување одговара на Повеќето Автомобил Камион SUV

FKELYI Пред столче Покрие Тропски Pugs Куче Миленичиња Печати Трајни Седло Ќебе Carseat Опфаќа 2 парчиња Поставување

Залиха
DEN 344.88
Износ:

вклучува 2 парчиња пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена.Додадете ваши сопствени дизајни за нов изглед на вашиот автомобил за внатрешни работи.Ја прави вашата седишта изгледа свежо и ново.Вклучува две парчиња на предните капак.Овие столче опфаќа е дизајн за да се заштити нашето столче, донесе повеќе удобен за нашите возачи.Мек материјал се задржи колкот и назад удобно во долго време се користи.Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внатрешни работи седишта од нечистотија и spills.Еластична лента со куките на дното на седиштето опфаќа, лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Декларирани својства

Најдобри предлози