Baomain Осигурач Линк RT18-63 (RO16 RT14 RT19) 63A Цилиндрични Керамички Цевки 14x51mm 500V 100KA CE наведени Пакет од 10

Baomain Осигурач Линк RT18-63 (RO16 RT14 RT19) 63A Цилиндрични Керамички Цевки 14x51mm 500V 100KA CE наведени

Залиха
DEN 352.56
Износ:

Модел : RT18-63(RO16) 63 A g G.Тип : Брз Удар.Оценка : 500 VAC 100k A,CE/CB наведени.Големина : 14 x 51mm / 0.55" x 2", Тежина : 215g;.Пакет Содржина : 10 x Керамички Осигурувачи.На осигурач линк главно се користи за заштита на електрични кола против преоптоварување и краток-кола, тоа исто така може да се изведе за заштита на phlx уред.Заштита од преоптоварување и краток спој на електрични линии.

Декларирани својства

Најдобри предлози