FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor Платно Рака Замена Wristband Додаток (L Големина) 2

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor

Залиха
DEN 446.40
Износ:

Висок квалитет на платно : оваа рака се направени од издржлив и меко платно материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 7-15 дена да бидат испорачани .Компатибилни Модели : трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.Најдобар Божиќ Подароци за Friends Suitable за Fitbit полнење 5 smart watch платно рака - Fitbit полнење 5 multicolor платно рака Функција : 1.Купи повеќе и повеќе се менуваат секој ден да ја покаже својата убавина 4.(Забелешка : не за Fitbit Полнење 4/3/SE/2/1,фитнес тракер не се вклучени).Премиум Материјал : Ова полнење 5 fitbit види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. Идеална удобност и совршена кондиција : текстура на назад за да се спречи лизгање и да се подобри удобноста и струење; Перат ; Совршени за фитнес и активен начин на живот.Кога го користите види нараквици, мека и мазна на допир - ќе се ослободите вашиот зглоб.Лесна замена на : види рака може да се замени за неколку секунди секој ден за да го исклучите вашиот гардеробер, како што е прикажано на сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози