Лемење Род, Отпор Заварување Жица, 1.2 мм Дијаметар за Накит Заварување DIY Заварување Работници Професионални

Лемење Род, Отпор Заварување Жица, 1.2 мм Дијаметар за Накит Заварување DIY Заварување Работници Професионални

Залиха
DEN 232.56
Износ:

Оваа 1.2 mm заварување жица е направен од одлични месинг материјал и се трајни.Оваа заварување род е комбинација на долниот заварување температура и пократок ing опсег.Доаѓа со добра електрична спроводливост и одличен отпор.Овие месинг заварување жици се погодни за накит заварување, удобен и практичен.На заварување жица е професионална алатка за DIY накит, заварување и заварување работници.Функција : 1. Оваа заварување род е комбинација на долниот заварување температура и пократок ing опсег.2. Доаѓа со добра електрична спроводливост и одличен отпор.3. Овие месинг заварување жици се погодни за накит заварување, удобен и практичен.4. Оваа 1.2 mm заварување жица е направен од одлични месинг материјал и се трајни.5. На заварување жица е професионална алатка за DIY накит, заварување и заварување работници.Спецификација : Предмет Тип : Заварување Rod Material : Brass Specification : 3 Pcs Diameter : Прибл. 1.2 mm / 0.05 in Full Должина : Околу. 50cm / 19.7 во(големината е рачно мери, не може да биде мала грешки)Функција : DIY накит Пакет Листата : 3 x Заварување Род.

Декларирани својства

Item Type:
Welding RodMaterial
Specification:
3Pcs
Diameter:
Approx. 1.2mm / 0.05in
Full Length:
Approx. 50cm / 19.7in
(The size is manually measured, there may be slight errors) :
Function:
DIY jewelry
Package List:
3 x Welding Rod :

Најдобри предлози