Симпатична Шарени Диносаурус Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и Медицински потрошен материјал за Дома за Складирање и П

Симпатична Шарени Диносаурус Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и

Залиха
DEN 263.76
Износ:

Ве молиме чувајте го производот подалеку од високи температури и влажна средина. 2、Трајни водоотпорен полиестер држи вашиот прегради и неговата содржина се обезбеди.ПРЕНОСНИ ПИЛУЛА СЛУЧАЈ : 4.МЕК МАТЕРИЈАЛ : Мека полиестер материјал, заврши на медицина кутија внатре, да се спречи пластични таблета кутија од кршење или медицина и избави поради случајно паѓа на земјата.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Идеални за патување и секојдневна употреба, елегантни и компактен дизајн на оваа медицина таблета кутија го прави лесно да се лизга во чанта, ранец, или пренесувајте-во торба така што секогаш ќе бидат подготвени со витамини и дневни медицина. 2、препорачливо е да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).Материјал : полиестер, Големина : 4.РАЗУМЕН МЕМОРИЈА : 1 X главниот торба, 1 X преден џеб, 1 X пластична кутија за складирање; главна џеб содржи патент мрежа кеса и две мали џебови, кој може да собере различни гранули медицина кеси, совршен за чување на Медицински IDs или рецепти за брз и лесен пристап. На задната страна на пилула случаи торба има фиксен лепенка, кои лесно може да се залепи за рака на ранец за лесен пристап во било кое време. 5、Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.За Пилула Организатор : 1、Лесно да се отвори дури и со артритис,пилулата случај ќе останат затворени откако заклучен и сигурно брзо ќе ги задржи вашите апчиња се безбедни.Answer : ___________________________ NOTE : 1、ве Молиме чисти пред првата употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози