Jayamer Батеријата Задната Врата Покрие Случај Капак за Xbox Една S Xbox Еден Контролер Замена (Сина)

Jayamer Батеријата Задната Врата Покрие Случај Капак за Xbox Една S Xbox Еден Контролер Замена (Сина)

Залиха
DEN 252.72
Износ:

Компатибилен Модел : Xbox Една S Xbox Еден.Пакет Содржи : 1 x Батеријата Задната Врата.Совршено Замена за Вашиот Изгребани или Скршени Батеријата Случај.Ве молиме споредете слики и описи внимателно проверете го моделот на вашиот компјутер и да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба.Ја спречува батерии од кои спаѓаат надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози