OOK 534502 Hillman Џамбо Грабеж Кука, Позлатен, Месинг

OOK 534502 Hillman Џамбо Грабеж Кука, Позлатен, Месинг

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Производот е произведен во сад.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕидови.Висат растенија, macramé парчиња и правец chimes лесно од таванот.Пакет Димензии : 0.381 L x 10.414 H x7.112 W(сантиметри).Опис на производот Hillman Грабеж Кука, Џамбо, Hillman, Месинг Позлатен, Вклучува : Хардвер Монтажа, За Бесење на Растенија и Светилки.Од Производителот Месинг глеѓ Џамбо Грабеж Кука е лесен за користење и се вклучува завртки и заштита.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕидови.Висат растенија, macramé парчиња и правец chimes лесно од таванот користење на декоративни месинг кука.

Декларирани својства

Најдобри предлози