YANGLIYU Хартија Машина Преносни А4 А5 Хартија Машина Фото Kraft Хартија Ножици за Сечење Мат Десктоп Машина за Сечење Слајд Нож со Виткање Владетел (Боја : Бела)

YANGLIYU Хартија Машина Преносни А4 А5 Хартија Машина Фото Kraft Хартија Ножици за Сечење Мат Десктоп Машина

Залиха
DEN 1075.20
Износ:

)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Точни Парчиња Дизајнирани за точноста, со усогласување мрежа за прецизност.)Големина : 413mm x 220mm x 40mm/16.Мали тример со цврсти пластични база е доволно светлина за лесен транспорт.Точка Име : Хартија Cutter Material : ABSFeatures : Точни, Лесен за Ракување, Lightweight Cuttable Панел : 315mm x 200mm/12.

Декларирани својства

Најдобри предлози