Шарени Нокти Налепница Сончоглед Смолист Бонбони 3D Зголеми Смола Цвеќиња Помине Rhinestones Помине Уметност Декорација DIY Помине Уметност(ST-26)

Шарени Нокти Налепница Сончоглед Смолист Бонбони 3D Зголеми Смола Цвеќиња Помине Rhinestones Помине Уметност

Залиха
DEN 61.20
Износ:

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Стил : Како на сликата.Материјал : Смола/Arylic.Боја : Како на сликата.Пакетот вклучува : 60pcs/Кутија.Боја : Како на picture Package вклучуваат : 60pcs/Box Material : Смола/Arylic100% Сосема Нов И Висок Quality Style : Како на сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози