СЗ 30 Компјутери 9 Volt Батеријата Клип 15cm Wire Конектор за Батерија Snap

СЗ 30 Компјутери 9 Volt Батеријата Клип 15cm Wire Конектор за Батерија Snap

Залиха
DEN 1152.00
Износ:

9 V батерија клип со конектор(Батеријата не се вклучуваат.Линија должина : 15cm,бојата на неговата врска жици се црна и црвена боја.Материјал : Пластика и метал,кој го направи батеријата клип потрајни, Faux кожа домување Т тип клип конектор, кој не е лесно да се скрши.Пакет : вклучува 30 компјутери 9 V батерија клип конектор токи кои се погодни за 9 V батерии; должина на Кабел : 15 cm/ 5.9 инчи. 9 V батерија клип со конектор(Батеријата не се вклучуваат.Линија должина : 15cm,бојата на неговата врска жици се црни и црвени Материјал : Пластика и метал,кој го направи батеријата клип потрајни, Faux кожа домување Т тип клип конектор, кој не е лесно да се пробие на Пакет : вклучува 30 компјутери 9 V батерија клип конектор токи кои се погодни за 9 V батерии; должина на Кабел : 15 cm/ 5.9 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози