Св Patricks Ден Кошула Жените Среќа Ирски Shamrock Маици Среќен Paddy Ден Облека Блузи Мода Симпатична О-Вратот Кошули

Св Patricks Ден Кошула Жените Среќа Ирски Shamrock Маици Среќен Paddy Ден Облека Блузи Мода Симпатична О-Вратот

Залиха
DEN 918.00
Износ:

100% Полиестер.Се повлече На затворање. ◆◆Брза Испорака на 7-20 Дена★★【ГОЛЕМИНА Одрекување】Наше е Азија големина, тоа ќе биде 1-2 димензии помали од Европски и Американски големини, ве молиме да изберете свој големина според нашите големина на табелата. ❤❤【Боја Одрекување】Вистинска боја може да се малку различни веб-сајт слика се должи на компјутер sreens резолуција, контраст и сл.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Се надевам дека ќе може да се разбере со нас, ви благодариме!. ❉❉【Материјал】Направени од мека ткаенина, здраво и удобно.Деликатна намали додаде чувство на модата и елегантен.Совршен за повик за секојдневна облека, за едноставен, но стилски изглед. ❁❁【Повод】Совршен за Зимски/Есен/Пролет, Датум, фотографирање пука, роденден, Секојдневен Излети носат, Одличен Подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, посебни празници, девојки ноќ надвор итн.Тоа е одличен подарок за себе, љубовник, мајка, пријател, и др. ❦❦【Стил】Лесно да се спарите со чизми, фармерки, leggings за луксузен изглед во пролет, есен и зима, ќе го сакам и кога ќе ја добијат.Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со пријатен шопинг искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози