Baomain Притисни Копче за Префрлање Станица КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски AC 110V Црвен Сигнал Светилка Еден

Baomain Притисни Копче за Префрлање Станица КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски AC 110V Црвен Сигнал Светилка Еден

Залиха
DEN 2366.40
Износ:

Акција Тип : Еден ; Контакт Тип : националниот КООРДИНАТОР.Работен Напон О : 10 A.Големина : 77 71 x x 65mm / 3" x 2.8" x 2.5" (L*W*T).Тежина : 178g.Пакет Содржина : 1 x Притисни Копче за Префрлање Станица.NC контакт тип, црвениот круг капа со индикатор ламба, не се блокираат еден дизајн.Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.

Декларирани својства

Најдобри предлози