Falken Дизајн Акрилик Plexiglass Лист, Мат -1 Страна, 10 x 30 x 1/8

Falken Дизајн Акрилик Plexiglass Лист, Мат -1 Страна, 10 x 30 x 1/8

Залиха
DEN 465.60
Износ:

Водоотпорна и УВ Отпор.Видов намали.Посилни и полесни од стакло, одличен отпор на долготрајна изложеност на отворено елементи.Лесно може да се исеков, пренесува, drilled, формирана, свиткани и да се зацементира.Нашите акрилик листови дојде со Филмот Маска за Заштита од гребење.

Декларирани својства

Најдобри предлози