Infgreate-Преносни Мини Refillable Празни Спреј Шише,Отворено Кампување Пешачење Силикони Шише За Вода Појас Носителот Безбедност Тока Бенд - Случаен Боја

Infgreate-Преносни Мини Refillable Празни Спреј Шише,Отворено Кампување Пешачење Силикони Шише За Вода Појас

Залиха
DEN 1706.40
Износ:

Некоја едноставна и цврста начин за спроведување на шишиња со вода.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, кој е не-токсични и безбедност.Тоа е голема за да го носат вашиот пијалоци, додека во посета на паркови, одење, качување, патуваат, покажува и сите други забавни активности.Сет на мали шишиња, совршен за шампон, клима уред, тело измијте се, лосион и повеќе.Се одликува со zippered јасно toiletry торба, заштеда на простор,лесно да се носат.Едноставен И Лесен : Овој Парфем Atomizer Шише е корисна патување големина.Лесен за употреба и лесно да се пополни/рефил, нема истекување, Само притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.Спецификации : Една едноставна и цврста начин за спроведување на шишиња со вода.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, кој е не-токсични и безбедност.Тоа е голема за да го носат вашиот пијалоци, додека во посета на паркови, одење, качување, патуваат, покажува и сите други забавни активности.Тип : Шише за Вода Belt Material : Silicone Color : Случајни Color Features : Корисна, Практична, Lightweight Size : 25cm х 4.5 cm х 0.3 цм/9.84" x 1.77" x 0.12" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Шише за Вода Појас (шишето не е вклучена.).

Декларирани својства

Најдобри предлози