Xinzi Пластични Стискаш Шише со Капа, Течење-Доказ Сос Шише за Condiment Сос Преливи, Зачин Фармацевт Кујна Gadget(240ml-Една Дупка,Жолт)

Xinzi Пластични Стискаш Шише со Капа, Течење-Доказ Сос Шише за Condiment Сос Преливи, Зачин Фармацевт Кујна

Залиха
DEN 2100.00
Износ:

Трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Постојат различни капацитет опции, и стилови се исто така достапни во еден и три дупки.Запечатени, висока температура отпор, водоотпорен, мала тежина.Совршен за СКАРА, кампување патување и многу повеќе.Пакет се вклучени : 1 x Стискаш Шише.Капацитет : 8 OZ/12 OZ/16 OZ/24 OZ Големина : Како Pictures Color : Црвена/Жолта/White Package се вклучени : 1 x Стискаш Bottle Material : PESealed, висока температура отпор, водоотпорен, мала тежина.Трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Совршен за СКАРА, кампување патување и многу more There се различни капацитет опции, и стилови се исто така достапни во еден и три дупки.

Декларирани својства

Најдобри предлози