1 Парче Сет Преносни Инстант Мобилни Фото Печатач Компатибилен Мобилен Стан со iOS и Android

1 Парче Сет Преносни Инстант Мобилни Фото Печатач Компатибилен Мобилен Стан со iOS и Android

Залиха
DEN 612.00
Износ:

Пренослив печатач големина : за 8.7*7.9*3.9 cm; Пренослив печатач џеб печатач во боја : црвена.Џеб печатач Материјал : тешко пластика.Во текот на секој процес на учење, таа има моќни функции, отпечатоци што мислат, и ги задоволува потребите на секој чекор на учење.Печатење фотографии, ретро црно и бело печатење фотографии, нека ви стане модерен во секунди.Мали и лесни тело, лесно да се однесе насекаде.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејство.Производ вклучени со : 1*Печатач 1*15 години три-доказ термичка хартија 1*Три-боја налепница 1*кои Сакаат Девојка Платно Торба 1*Полнење кабел Потрошен спецификации : 57×25мм Батерија : 900m Ah литиум батерија на Полнење порт : Micro-USB.

Декларирани својства

Најдобри предлози