WHEEJE Мултифункционален Ткиво Кутија Ткиво Кутија за Складирање Кутија Ткиво Носители Ткиво Складирање Кутија Креативни Дома Пластични Ткиво Кутија Десктоп Далечи

WHEEJE Мултифункционален Ткиво Кутија Ткиво Кутија за Складирање Кутија Ткиво Носители Ткиво Складирање Кутија

Залиха
DEN 465.12
Износ:

Материјал : пластика.Големина : 24.6 × 17.7 × 12.2 cm.Процес : чиста рака.Елегантен и практичен начин да ги зачувате вашите ткива и одржуваме блиски да се рачно Изработени од квалитетни материјали, фантастична детали и дизајн.Се ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈ ПРОСТОРИ : Ова Ткиво Кутија Носители се убаво за ноќ стои, countertops, на крајот маси, vanities и бироа низ вашиот дом; Употреба во кујна, дневна соба, family соба, канцеларија, занает соба, спални соби и повеќе; Совршен за домот, ресторан, хотел, итн.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Материјал : Plastic Size : 24.6 × 17.7 × 12.2 cm Craft : Чиста handmade Tissue кутија е погодна за : внатрешни работи декорација, спална соба, дневна соба, студија, бар, итн.Роденденски подароци, одмор подароци, колекционерски предмети, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози