Elonglin Ноќни Caddy Џеб 600D Оксфорд Ноќни Виси Складирање Организатор 32 * 14 * 25 Табела Складирање Организатор Далечински Magzine Очила со 3 Џеб & Хартија Вадење на Троседот Бир?

Elonglin Ноќни Caddy Џеб 600D Оксфорд Ноќни Виси Складирање Организатор 32 * 14 * 25 Табела Складирање Организатор

Залиха
DEN 143.52
Износ:

Оксфорд.Увезени.Материјал : Направен од 0.2" дебела тенок 600 D ОКСФОРД.malleable и добро направени.Лесно за чистење, само за да ги избрише чиста.Тоа е вода-доказ и отпорни.Димензии : 32 * 14 * 25 (CM).ПОГОДНОСТ ДА го КОРИСТИТЕПОГОДНИ ЗА КРЕВЕТ две мали џебови за различни предмети, како пенкало, очила, далечински управувач,види, клучеви.Другите 3 надворешниот мрежа поделени џебови за мали предмети : телефон, слушалки, Полнење Кабел, накит итн.ДОБРИ ОРГАНИЗАТОРИ Направете вашето Троседот/Табела/Душек/Каучот Caddy.Одржување на Материјали за Читање и Лични Работи само покрај Тебе.Идеален помошник за некој кој живее во колеџ dorm соби, кревет кревети, бања врати, спална соба врати, болнички кревети, мали апартмани, хотели или патување.

Декларирани својства

Најдобри предлози