Alvivi 300pcs Пластични Тетоважа Мастило Чаши за Еднократна употреба Тетоважа Игла Совет Пигмент Чаши Носителот Microblading Мастило Чаши Тип На OneSize

Alvivi 300pcs Пластични Тетоважа Мастило Чаши за Еднократна употреба Тетоважа Игла Совет Пигмент Чаши Носителот

Залиха
DEN 206.16
Износ:

300 Pcs за Еднократна употреба Игла Совет Пигмент Јасно Носителот Сад за Професионални или Семејна Употреба.Направени од добар квалитет пластичен материјал, кој е водоотпорен, трајни и одлична за употреба.Тие се мали и лесни, кои се лесно да се чисти и да ги чува. 300 Pcs за еднократна употреба тетоважа мастило чаши се доволно за да можете да ја користите за долго време.Совршен за користи за да се одржи тетоважа пигмент или мастило, и да ви помогне да заврши една убава тетоважа.Сет Вклучуваат : 300 Pcs Microblading Тетоважа Мастило Првенство Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Големина : Тип A(Мала Големина) : Горниот Дијаметар Приближно 10мм/0.4 инчен; Висина Приближно 9mm/0.36 инчен Тип Б(Средна Големина) : Горниот Дијаметар Приближно 12mm/0.48 инчен; Висина Приближно 10мм/0.4 инчен Тип В(Голема Големина) : Горниот Дијаметар Приближно 15mm/0.6 инчен; Висина Приближно 13mm/0.52 инч.

Декларирани својства

Најдобри предлози