Panin 4 Парчиња Јасно Пластика Леќата Кутија, Преносни Мини Сос Џем Се Притисне Едно Пиво, Скара Зачин Леќата Кутија(Стискаш Шише)

Panin 4 Парчиња Јасно Пластика Леќата Кутија, Преносни Мини Сос Џем Се Притисне Едно Пиво, Скара Зачин Леќата

Залиха
DEN 138.72
Износ:

На леќата кутија е направен од високо-квалитет, еколошки, нетоксичен, безбеден PP материјал, кој може да се заштити здравјето на вас и вашето семејство.Со запечатување капак, тоа ќе не направи леќата влажни и остарел, и може да ја спречи прашина од запишување.На леќата кутија има соодветен капацитет и може да се одржи различни зачини и зачини; стискаш шише може да се користи за складирање на јастиви масло, соја сос и џем.Транспарентна кутија го прави полесно да приказ на содржината на секој леќата тегла и лесно да се разликуваат.Ако сте уморни од неуредна кујна, тогаш овој зачин складирање кутија е идеално решение.Материјал : PPWeight : 30~45g Боја : Како shown Size : Тркалезна : 3.5*4.7 cm,Плоштадот : 4*5*5cm,Стискаш шише : 0.7*8*3.2 cm Package се вклучени : 4*Чување Кутија/Bottle Material : Направени од храна одделение PP материјал, безбедно да се користи.Запечатени Складирање : Мини свежи-водење кутија со затворен капак, соодветен капацитет.Четири Парчиња Сет : Може да биде исполнет со различни зачини во исто време, погодно скара леќата.Стискаш Шише : Може да се користи за готвење масло, соја сос, итн.Види Јасно : Проѕирно шише дизајн, лесно да се разликуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози