BlingGlow Чиста Природна Рачно Изработени Rattans Пен Носителот Ткаење Складирање Кофа Home Office,Складирање Кутија Кула,Rattans

BlingGlow Чиста Природна Рачно Изработени Rattans Пен Носителот Ткаење Складирање Кофа Home Office,Складирање

Залиха
DEN 280.32
Износ:

ПРИМЕНА : целиот процес е рачно изработени, потребно долго време за да се заврши, традиционалните испарување техники, еколошки, безбедно и модерен, природен и здрав.ПРЕДНОСТ : edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен рачно производство, секој детаљ е внимателно ткаени, површината е уреден, многу густа и издржливи.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : складирање кошница е убаво, не мириса, можете да се стави стапчиња за јадење вечера ножеви предници лажици садови во тоа.Тоа има голема практичност и breathability, лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети.Тоа не е само практично складирање, но, исто така, убава декорација за вашиот дом.Целиот процес е рачно изработени, потребно долго време за да се заврши, традиционалните испарување техники, еколошки, безбедно и модерен, природен и здрав.На работ е мазна, без дополнителни burrs, совршен рачно производство, секој детаљ е внимателно ткаени, површината е уреден, многу густа и издржливи.Складирање кошница е убаво, не мириса, можете да се стави стапчиња за јадење вечера ножеви предници лажици садови во тоа.Тоа има голема практичност и breathability, лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети.

Декларирани својства

Type:
Rattans Pen Holder
Material:
Rattans
Applications:
for Home Study Office Household Storage
Features:
Rattans Pen Holder, Pure Natural Handmade, Weaving Storage Bucket, Office Desk Decoration, Hand-woven Cylinder, Household Storage Supplies
Dimension:
app.10x7.5cm/3.94x2.95in
Type:
1, 2, 3 (optional)
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc
Package includes:
1 Pc x Rattans Pen Holder :

Најдобри предлози