Стоматолозите Се Обединат 513-17 Забен Асистент Столче, Adj Основа, Ratchet Рака, Коска

Стоматолозите Се Обединат 513-17 Забен Асистент Столче, Adj Основа, Ratchet Рака, Коска

Залиха
DEN 12937.92
Износ:

Круг седиште.Седиштето мерки 16"d со 3.5" дебела, висока еластичност пена, хром база, две тркала црна casters.Прилагодливи основа.Ratcheting тело за поддршка на арм.Седиште висина прилагодување од околу 23" 30".Кога ќе седнете долги часови, ќе мора да ја поддржува вашиот назад.Нашата линија на ергономски столици беа наменети за стоматолошки професионалец.Поддржани од страна на над 65 години на истражување и произведени во Америка.Вашата најдобра инвестиција започнува со вашиот стол.

Декларирани својства

Најдобри предлози