Lueao Cqinju-Жица за Заварување Прачки 1/3М Бакар-Алуминиум Флукс-cored Жица 1.6/2.0 mm Ниска Температура Алуминиум Заварување Род Алатка за Лемење Фитил Лемење, Повеќенаменски

Lueao Cqinju-Жица за Заварување Прачки 1/3М Бакар-Алуминиум Флукс-cored Жица 1.6/2.0 mm Ниска Температура Алуминиум

Залиха
DEN 1836.00
Износ:

0 mm Ниска Температура Алуминиум Заварување Род Tool Features : 1.00 mm*1m /3м Бакар алуминиум флукс cored жица. Директна употреба : не се потребни никакви флукс poweder, отворете пакет кој се користи!Многу погодно!Лесен за заварување.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.00 mm*1m /3м Бакар алуминиум флукс cored жица.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 PCS 1.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid2.Должина : 1m/3m.Дијаметар : 1.00 mm Length : 1m/3m Note : 1.Бакар Алуминиум Заварување Флукс Cored Жица 1 M/3М 1.Погоден за : 1, трансформатори и реактори' алуминиум и бакар зглобовите' бакар и алуминиумска фолија е welding2, фрижидер и клима уред е кондензаторот / испарувачот е алуминиумска цевка и месинг е заварување;3, радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи' бакар и алуминиум жица е заварување.

Декларирани својства

Најдобри предлози