1 Компјутер Етикета Принтери Мини Bluetooth Печатач Студент Погрешно Прашање Печатење Погоден за Облека Мало Итн

1 Компјутер Етикета Принтери Мини Bluetooth Печатач Студент Погрешно Прашање Печатење Погоден за Облека Мало

Залиха
DEN 9744.00
Износ:

Големината на мини печатач : 80*80*40mm; Материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.Arefreshing, симпатична и практични стан, што се поврзува со дланката-со големина на не-мастило џеб печатач.Печати ширина : 48mm (384dot).Поддршка повеќето Bluetooth-от уреди за полесно пренесување;брзина на Печатење : 80mm/s;.Мобилен Термички Печатач,Резолуција : 203 DPI,Поддршка Систем : Windows/Андроид+i Os;Интер лице : USB интерфејс/Bluetooth;.lt може да биде поврзан со компјутер, за печатење.Печатење метод : Bluetooth Преносни;.Пакет содржина : 1x печатач,1x термичка хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози