За да се префрлате Менгеме, се Повлече Менгеме Кревање Стеги Само Затегнување Професионалец со Тешки Јаглероден Челик за Автомобилски Одржување

За да се префрлате Менгеме, се Повлече Менгеме Кревање Стеги Само Затегнување Професионалец со Тешки Јаглероден

Залиха
DEN 777.60
Износ:

Со компактен облик, само 230x105mm/9.1x4.1in на големината, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Тоа е фалсификувани и притиснати од висок квалитет на јаглероден челик, која има карактеристики на висока цврстина, силна отпорност.Вкупната површина е обоен, која може ефикасно да се спречи рѓа и корозија и зголемување на работниот век.Има широк спектар на апликации, и е широко се користат во практичната сопственост, електрични и механички одржување и автомобилот одржување.Строго контрола на секој процес, во согласност со ергономија, лесен за употреба, и да се стилски и убави.Функција : 1. Тоа е фалсификувани и притиснати од висок квалитет на јаглероден челик, која има карактеристики на висока цврстина, силна отпорност.2. Вкупната површина е обоен, која може ефикасно да се спречи рѓа и корозија и зголемување на работниот век.3. Строго контрола на секој процес, во согласност со ергономија, лесен за употреба, и да се стилски и убави.4. Има широк спектар на апликации, и е широко се користат во практичната сопственост, електрични и механички одржување и автомобилот одржување.5. Со компактен облик, само 230x105mm/9.1x4.1in на големината, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Спецификација : Предмет Тип : Повлечете Clamp Material : Јаглерод Steel Total Должина : Околу. 230mm/9.1 in Width : Прибл. 105mm/4.1 in Usage : Широко се користат во практичната сопственост, електрични и механички одржување и автомобилот одржување.Пакет Листа : 1 x Повлече Clamp1 x Јаглероден Челик Прстен.

Декларирани својства

Item Type:
Pull Clamp
Material:
Carbon Steel
Total Length:
Approx. 230mm/9.1in
Width:
Approx. 105mm/4.1in
Usage:
 Widely used in practical property, electrical and mechanical maintenance, and automobile maintenance.
Package List:
1 x Pull Clamp1 x Carbon Steel Ring :

Најдобри предлози