Авто Тело Менгеме, Хардвер Поправка Алатка за да се Префрлате Менгеме Професионален за Автомобилски Одржување на Електрични и Механички Одржување

Авто Тело Менгеме, Хардвер Поправка Алатка за да се Префрлате Менгеме Професионален за Автомобилски Одржување

Залиха
DEN 2402.16
Износ:

Има широк спектар на апликации, и е широко се користат во практичната сопственост, електрични и механички одржување и автомобилот одржување.Тоа е фалсификувани и притиснати од висок квалитет на јаглероден челик, која има карактеристики на висока цврстина, силна отпорност.Вкупната површина е обоен, која може ефикасно да се спречи рѓа и корозија и зголемување на работниот век.Строго контрола на секој процес, во согласност со ергономија, лесен за употреба, и да се стилски и убави.Со компактен облик, само 230x105mm/9.1x4.1in на големината, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.

Декларирани својства

Најдобри предлози