kwmobile Покрие Компатибилен со Epson EB-U05 / ЕЈ-TW650 / EB-S39 - Издржливи и Отпорни на Проектор Прашина Маска - Темно Сива боја

kwmobile Покрие Компатибилен со Epson EB-U05 / ЕЈ-TW650 / EB-S39 - Издржливи и Отпорни на Проектор Прашина Маска

Залиха
DEN 263.76
Износ:

КОМПАТИБИЛНОСТ : Направен да одговара Epson EB-U05 / ЕЈ-TW650 / EB-S39 / EB-X39 / EB-W39. ЦВРСТАТА : Прашина заштитник е направена од отпорен и издржлив пластични да трае долго време.КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА : Заштита на вашиот лцд проектор од прашина, отпечатоци од прсти, spills, гребнатини, висока температура, вода и други загадувачи.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Отворања во капакот да се обезбеди пристап до конекции и пристаништа, дури и кога поклопецот е во текот на проектор.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Заштита случај може лесно да се чисти со бришење со влажна крпа.Поклопецот НЕ се погодни за машина за перење.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Направен да одговара Epson EB-U05 / ЕЈ-TW650 / EB-S39 / EB-X39 / EB-W39 STURDY : Прашина заштитник е направена од отпорен и издржлив пластични да трае долго time COMPLETE ЗАШТИТА : Заштита на вашиот лцд проектор од прашина, отпечатоци од прсти, spills, гребнатини, висока температура, вода и други contaminants EASY ПРИСТАП : Отворања во капакот да се обезбеди пристап до конекции и пристаништа, дури и кога поклопецот е во текот на projector EASY ЗА ЧИСТЕЊЕ : Заштита случај може лесно да се чисти со бришење со влажна крпа.Маска НЕ е погоден за миење machine Scope на Delivery1x Прашина Маска Компатибилен со Epson EB-U05 / ЕЈ-TW650 / EB-S39.

Декларирани својства

Најдобри предлози