IPRAVOCI Не се Повлече Пес Темперамент - Чекор во Куче Темперамент и Поводник за Мали, Средни и Големи Кучиња - Лесна Прошетка Рефлексивни Прилагодливи Најлон Работи Об?

IPRAVOCI Не се Повлече Пес Темперамент - Чекор во Куче Темперамент и Поводник за Мали, Средни и Големи Кучиња

Залиха
DEN 263.76
Износ:

Тоа нема да наштети на вашето куче на кожата дури и ако се носи за долго време.Ова куче се подигнат сет вклучува 1pc куче темперамент, 1 компјутер поводник и 1 компјутер јака.Покрај тоа, 360¡ã рефлексивни дизајн може да работи совршено дури и во слабо средина.Должината на поводник ги исполнува куче одење прописи на повеќето паркови, и можете да поминете убаво време со одење вашето куче.Тоа се направени од најлон кој е цврсто вткаена, мека и издржливи.Големина Референца : Овој чекор-во подигнат доаѓа со 3 големини може да биде избран.Вие само треба да се стави на кучето се подигнат на кучето е пред нозе, потоа затворете го безбедност тока на грбот, и конечно да се прилагоди на кучето се подигнат да одговара на кучето е тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози