LIZHOUMIL Автомобил Маска Носителот Автомобил Ткиво Носителот Стп Кожа Ткиво Кутија со 2 Кука Клипови Црна Ткиво Кутија + 2 Куки

LIZHOUMIL Автомобил Маска Носителот Автомобил Ткиво Носителот Стп Кожа Ткиво Кутија со 2 Кука Клипови Црна Ткиво

Залиха
DEN 1322.40
Износ:

Разумно резерви простор за складирање, чување на простор дизајниран за различни складирање објекти, практични! 4.Клипот на грбот може да се одржи на стакло или автомобил backseat цврсто.Лесен За Инсталација : Едноставен дизајн автомобил додатоци со бесење Функција.Опис : име на Производ : кожа ткиво кутија (забелешки : содржи мала количина на ткивата, не содржи маски) Производ материјал : СТП кожа + хардвер Производ чувствуваат : мека и нежна Факултативна боја : црна Производ големина : 23*12. Seiko и строга изработка барања, уредни и внимателни шевови на рабовите и складирање позиции, добра цврстина, убава и издржливи! 5.Безбедност И Погодност : Лесен дизајн ќе не блокира линија на видливост, лесен за пристап на салфетка во кое било време, и да ви даде повеќе удобно возење искуство.Супер Влакна Кожа : Супер влакна кожа е отпорни на дамки,избрише дамки со влажна крпа како ако тие се нови!Добра цврстина, нула отпор и отпорност на абење!. Висока еластичност еластична бенд, врвот, средниот и долниот дел на чување торба се прицврстени со еластична бендови, која е цврсто инсталиран! 3.Високо Квалитетен Материјал : Строг избор на материјали, добра квалитетот ќе биде добро!Високо еластична текстура, цврсти и носат-отпорни, деликатна и удобно се чувствуваат, во голема мера се подобри комфорт при возењето!.

Декларирани својства

Најдобри предлози