LZQBD Отпад Кутии,Отворен за Рециклирање на Отпадоци, Густа Пластика Плоштадот Ѓубре Чистење Бин Хотел Ресторан Заедница Улица Ѓубре за Отпадоци со Капак,C,50L

LZQBD Отпад Кутии,Отворен за Рециклирање на Отпадоци, Густа Пластика Плоштадот Ѓубре Чистење Бин Хотел Ресторан

Залиха
DEN 1608.00
Износ:

на Клиентите е Интереси Се пред Сè Else Tip : Ако Имате Било какви Прашања или Проблеми Пред и по Купувањето, ве Молиме не заборавајте да Контактирате со Нас на Прво, Ние Сме Вашиот Помошник;Совет : Освен за Овој Производ, Не се Вклучат и Други Decorations Ur Продавници Имаат Многу Видови O.Може да Се Користи Како Мулти-Функција, Кофа, Зеленчук Складирање Кутија, Дребулии Складирање Кутија и корпата за Ѓубре.Дневна Соба, Кујна, Бања, Студија, Отворено и на Други Места.Мојата Продавница Има Ѓубре Лименки Направени од Различни Материјали, Како што се Пластични, Метални, Нерѓосувачки Челик, Ратан и Дрво.Совршена Декорација : Шармантна Дизајн Ќе Додадете Боја во Вашата Соба или Отворено Тераса и Направете ја Вашата Област Изгледа Добро.Дневна Соба, Кујна, Бања, Студија, Отворено и на Други Места.Широко се Користат : Многу Погодна за Чување на Ѓубре во Кабинети, Перење Соби и Дури и Градини.Идеална Големина за Бања, Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија, Итн.Тоа Може да Биде Инсталиран во Различни Места Според Различни Апликации.Ако Проценето Време е Надмината, ве Молиме пишете Ни во Time After-Продажбата на Услугата : Доколку Стоката Се Оштетени или Загубени за Време на Транспортот, ве Молиме да Не Грижете се, Ние Ќе го Препрати или да се Вратат на Фотографии, Веднаш откако Ќе Ни овозможи со Фотографии или Други Докази.Внатрешна и Надворешна Ѓубре Лименки.Внатрешна и Надворешна Ѓубре Лименки.Совршена Декорација : Шармантна Дизајн Ќе Додадете Боја во Вашата Соба или Отворено Тераса и Направете ја Вашата Област Изгледа Добро.

Декларирани својства

Најдобри предлози