LZIYAN Градите Торба Отворено Тренингот Пешачење Подароци за Мажи Жени Прилагодливи Појас Mountaineering,Зелена

LZIYAN Градите Торба Отворено Тренингот Пешачење Подароци за Мажи Жени Прилагодливи Појас Mountaineering,Зелена

Залиха
DEN 279.84
Износ:

Пакет : 1 компјутер.Материјали : Најлон.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 12.20*1.97*5.51 инч, корселе е за 33.86*1.50 инчен (должина може да се прилагоди), грешка е за 0.39 инч.Оваа градите торба ќе одговара на цврсто да половината или стомакот без паѓа надвор, што е и удобен за употреба.Можете да ги користите градите торба за велосипедизам, планинарење, пешачење, планинарење, летни патувања или било кој друг надворешен спорт.Опис на производот : Боја : Црвена/Виолетова/зелена/маскирна/Orange Our Пакет : 1 pc Main Материјал : Nylon Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 12.20*1.97*5.51 инч, корселе е за 33.86*1.50 инчен (должина може да се прилагоди), грешка е за 0.39 инч.

Декларирани својства

Најдобри предлози