1 Компјутер Етикета Печатач Рачни Мини Принтери Bluetooth Конекција со Висока Резолуција Погоден за Супермаркет Мало Итн

1 Компјутер Етикета Печатач Рачни Мини Принтери Bluetooth Конекција со Висока Резолуција Погоден за Супермаркет

Залиха
DEN 1984.80
Износ:

Големината на мини етикета печатач : 134*80*28mm; 203 DPI резолуција; Type-C полнење порта; 2200m Ah.Мал и лесен, лесен за носење, тежината на мобилен телефон, лесен за употреба.Мобилен телефон универзален Тип-C, Bluetooth конекција, симпатична миленичиња забава, висока изглед;.Постојат етикета хартија за печатари во почетниот повеќе уреден, етикета хартија, водоотпорен и greaseproof, кујна складирање / toiletries / прекинувачи / лекови, итн.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,Етикета хартија × 3.

Декларирани својства

Најдобри предлози