5 5 Компјутери.5x2.1mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор за видео надзор ПСУ Pigtail Кабелски Приклучок 12V

5 5 Компјутери.5x2.1mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор за видео надзор ПСУ Pigtail Кабелски Приклучок 12V

Залиха
DEN 1118.40
Износ:

Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Квалитетот на производот е добар.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : 10 компјутери Машки DC Жица Моќ Кабел Coax Cables Color Кодирани моќ connecter Црвено (+) за Позитивни и Црна (-) за Негативни едноставна installations Used за : Диригент, LED Лента Конектор, Камера за видео надзор, итн.Карактеристики : Материјал : Бакар+PVCColor : Црна+Red Rated Напон : 12 VOutside дијаметар : 5.5 мм/0.22"Внатре дијаметар : 2.1 mm/0.083"Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Нема Мало Package Package Вклучува : 5 x DC Машки Кабел.

Декларирани својства

Најдобри предлози