Бебе Автомобил Rearview Огледало Zcargel Автомобил на Задното Седиште Огледало 360 степени Rotatable Широко Поле Автомобил Rearview Огледало Автомобил набљудување огледало заднот

Бебе Автомобил Rearview Огледало Zcargel Автомобил на Задното Седиште Огледало 360 степени Rotatable Широко

Залиха
DEN 309.36
Износ:

Цврсто пејст : На rearview огледало на шетач може да биде цврсто да се вметнат на шофершајбната без паѓа надвор. 360 степен ротација : На rearview огледало може да се ротира 360 степени, и може да се прилагоди на повеќето удобна положба за вас, за подобро да се набљудуваат бебе, што е многу погодно.Можете да го видите вашето бебе штом ќе погледнете нагоре, и може да се вози послободно.Задоволителна услуга : Доколку постои било каков квалитет проблем или оштетување на пакет, вие не може да се користи производот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш штом е можно, ве молиме да бидат сигурни да се купи. За големината : големината е целосно рачно изработени, ве молам сменете 1-2cm според различни мерни методи.

Декларирани својства

Најдобри предлози